FORTUNE new 2021

Apraksts

Mums ir svarīgi, lai mūsu plānotāji būtu ērti lietojami un videi draudzīgi. Katru gadu plānotāji tiek ražoti no dabai draudzīgā FSC sertificētā papīra, taču šoreiz esam radījuši dažus īpašus eksemplārus!

Mīlot savu planētu un atbalstot ekoloģiskās pēdas samazināšanas iniciatīvu, piedāvajam ilgstpējīgu plānotāju bez plastikāta detaļām. Visas plānotāja sastāvdaļas ir pārstrādājamas vai otrreiz izmantojamas.
Plānotāju apņem krāsains papīra apvāks. Komplektā piedāvājam trīs dažādu krāsu papīra vākus, varēsi izvēlēties garastāvoklim vai gadalaikam atbilstošāko! Vai uzlocīt savu!
Sējuma veids ļauj plānotāja lapām būt plaši atvērtām.  Plānotāja malas ir dzīvespriecīgi violetā krāsā.
Lai koši un grandiozi plāni nākamgad! 

Spied šeit un noskaties video 😉

  • viena nedēļa atvērumā + vieta piezīmēm, trīs valodās (latviešu, angļu, krievu)
  • stūru perforācija
  • grāmatzīme
  • FSC tonēts, nekrītots papīrs
  • krāsotas bloka malas
  • brīvi stāvoša gumijas aizdare
  • 3 krāsu papīra apvāki

 

Vai vēlies pārsteigt tuvinieku arī šajā ierobežojumu pilnajā laikā? Atzīmē, ka vēlies produktu iesaiņotu kā dāvanu, mēs iepakosim to un nosūtīsim saņēmējam, negaidīti pārsteidzot svētkos!
Izvēlies produktu, atzīmē iesaiņošanas funkciju, piezīmēs vari norādīt tekstu, kuru mums ierakstīt kartiņā. Pērkot produktu, norādi saņēmējam tuvāko pakomātu un tālruņa numuru un dāvināšanas prieks turpinās!

Papildu informācija

Krāsa

Artikuls Nav pieejams

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

papildus iespējas

Nepieciešams iesaiņot kā dāvanu? Vēlies padarīt plānotāju īpašāku sev vai kādam tuvam cilvēkam? Droši raksti mūsu projektu vadītājam par iespējām personalizēt kādu no produktiem!

Loreta Petroviča

e-veikala administratore

+371 28 110 772

loreta@balta-eko.lv

Close Menu
Close Panel