Par mums

Uzņēmums

SIA BALTA eko ir dibināts 1998. gadā, un tas piedāvā jaunus un inovatīvus risinājumus dienasgrāmatu, sienas, galda un kabatas kalendāru ražošanā, kā arī poligrāfijas pakalpojumus.

2005. gadā tika sperts stratēģisks solis uzņēmuma attīstības vēsturē, parakstot sadarbības līgumu ar vienu no vadošajām tipogrāfijām Baltijā - SIA JELGAVAS TIPOGRĀFIJA - un kļūstot par tās meitas uzņēmumu.


Rekvizīti

Nosaukums:
SIA BALTA eko
Reģ. nr.:
40003375832
PVN reģ. nr.:
LV40003375832

Juridiskā adrese:
Valguma iela 10, Rīga, LV - 1048

Banka:
AS ‘’Luminor Bank’’
SWIFT:
NDEALV2X
Konts:
LV92NDEA0000080481348

Banka:
AS Swedbank
SWIFT:
HABALV22
Konts:
LV52HABA0001408034410

SASNIEGUMI

Mēs aktīvi strādājam ne tikai Latvijā, bet arī tuvējās ārvalstīs, ražojot produkciju Lietuvas, Igaunijas un Skandināvijas klientiem.

Produkti

0

Veikali

0

e-Veikali

0

Klienti

0

KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪS

Kopš dibināšanas BALTA eko ir nostiprinājusi lielākās kalendāru izdevniecības, kas piedāvā augstākās kvalitātes produktus un servisa pakalpojumus, pozīcijas un ir līderis gan juridisko personu, gan privātpersonu klientu segmentos.

Kopš 2009. gada aptuveni 95% BALTA eko produkcijas tiek ražota no FSC sertificēta papīra. Tas nozīmē, ka papīra ražošana nekaitē vides dabiskajām funkcijām, tostarp ezeru, upju un purvu kvalitātei, bioloģiskajiem resursiem un tiem nepieciešamajai videi. Sertifikācijas shēma ļauj izsekot kokmateriālu izmantošanas procesam no meža līdz tipogrāfijai, kā arī veicina videi draudzīgu, sociāli atbildīgu un ekonomiski izdevīgu meža apsaimniekošanu.

Mūsu produkcija tiek ražota JELGAVAS TIPOGRĀFIJĀ - vienā no modernākajiem un tradīcijām bagātākajiem poligrāfijas uzņēmumiem Baltijā, kurš specializējas grāmatu, dienasgrāmatu un kalendāru izgatavošanā. Jelgavas tipogrāfijas konkurētspējas pamatā ir nemainīgi augstas produkcijas kvalitātes nodrošināšana, nevainojama klientu apkalpošanas kultūra, kā arī racionāla un efektīva darba organizācijas sistēma, kas ļauj katram produktam piemērot atbilstošāko izgatavošanas veidu.

Mēs lepojamies ar saviem darbiniekiem un savu uzņēmumu, kurš ir aktīvs un sociāli atbildīgs. Rūpējamies par apkārtējo vidi, darbinieku veselību un drošību. Darījumos ar klientiem, sadarbības partneriem un valsti mēs rīkojamies atbilstoši augstākajiem ētikas un uzņēmējdarbības standartiem.

BALTA eko produktu sortimentu veido kalendāri, plānotāji un piezīmju grāmatas – produkti pierakstu metodes cienītājiem. Gandrīz divdesmit gados uzkrātā pieredze rada pārliecību, ka mūsu produkti ir lietotājiem ērti, parocīgi un palīdz visu paveikt laikā.