piezīmju grāmata klade notebook

2020. gada Ziemassvētku dāvanu ceļvedis

Iepriekšējā bloga rakstā jau stāstījām par dāvanām un to nozīmi, jēgpilnu dāvanu meklēšanas iespējām. Plānotāji un piezīmju grāmatas kļūst par piemērotu un iepriecinošu Ziemassvētku dāvanu teju jebkuram. Atliek vien izvēlēties saņēmējam atbilstošu produktu, kas, diemžēl, ne vienmēr ir tik vienkāršs uzdevums.

Ikkatrs cilvēks ir individuāls, taču, balstoties uz mūsu pieredzi, esam apkopojuši vispārinājumu par to, kādiem plānotājiem dod priekšroku cilvēki ar kopīgām iezīmēm. Protams, vienmēr pastāv izņēmumi, taču gadījumā, ja cilvēka gaume nav zināma, šis Ziemassvētku dāvanu ceļvedis nāks talkā!

Vīriešiem, bieži vien, piemeklēt kādu atbilstošu dāvanu ir ļoti grūti, tādēļ labāk pieturēties pie kā ieturēta un vienkrāsaina. Manager soft 2021 apburs teju jebkuru ar savu izsmalcināto vienkāršību un funkcionalitāti. Par patīkamu papildinājumu kļūs personalizēta uzdruka.

Sievietes ar ātru un aizņemtu ikdienu varētu iecienīt Mono soft 2021, kas ir mazs plānotājs gadījumiem, ja straujā ikdienā tas jāpaķer līdzi. Advocate 2021  lieliski iederēsies uz darba galda un būs piemērots lielāka apjoma piezīmju veikšanai.

Radošiem cilvēkiem par labu Ziemassvētku dāvanu kļūs Sketch vai Hard ornament, kas sniegs iespēju brīvi izpausties tukšajās vai rūtiņu lapās. Šīs piezīmju grāmatas neliks to lietotājus laika rāmjos ar ierobežotu vietu vienai dienai, tādejādi sniedzot iespēju uzlikt uz papīra visu, kas nepieciešams.

Cilvēki, kuru diena sadalīta ik pa stundai, spēs to plānot Prestige soft 2021, kas kļūs ne vien par funkcionālu plānotāju, bet arī gaumīgu galda kompozīcijas un dizaina papildinājumu. Ja nepieciešams pierakstīt vien notikumus un tikšanās, paņemt līdzi plānotāju, noteikti tiks novērtēts kompaktais , bet ne mazāk funkcionālais Lady 2021, kas nebūt nav piemērots tikai un vienīgi sievietēm – atradīsi vairāku krāsu variācijas, iespēju izvēlēties starp mākslīgās ādas un ādas vākiem.

Studentiem piemērots kļūs Quadro trend 2021 ar spirāli, kurā pietiks vietas ne vien nedēļas plānošanai, bet arī pierakstu veikšanai, jo ir vesela lapa piezīmēm.

Sapņotājus noteikti iepriecinās Private plan, kas pilnvērtīgi pildīs plānotāja funkcijas, taču nekādi neierobežos pierakstu apjomā, jo vienai dienai var izdalīt tik lapu, cik nepieciešams.

Digitalizācijas piekritējiem visticamāk plānotājs nav aktuāls, jo viss tiek plānots viedierīcēs. Bet piezīmju grāmatu, kurā pierakstīt idejas, domas un sajūtas, novērtēs teju katrs, tādēļ piezīmju grāmata Flex kļūs par iepriecinošu dāvanu svētkos kā vīrietim, tā arī sievietei.

Krāšņuma piekritējiem plānotājs ir īpašs veids, kā padarīt savu dienu krāsaināku. Nelielajam Lady soft 2021 ir 4 neparastu krāsu dizaini. Ja ir nepieciešams lielāks plānotājs, Fortune trend 2021 neierastajā violetajā krāsā noteikti kļūs par spilgtu dienas papildinājumu!

Ja tomēr nevēlies izvēlēties cilvēka vietā, par lielisku dāvanu kļūs iespējas sniegšana pašam izvēlēties sev tīkamo dizainu un modeli. Gaumīga dāvanu karte, kas pieejama 4 dažādās dizaina variācijās, kļūs par tik pat labu dāvanu kā jau iegādāts produkts, jo sniegs izvēles brīvību un iepirkšanās prieku!

Lai mierīgs, patīkams dāvanu gatavošanas un Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Share on facebook
Facebook
Close Menu
Labdien!
Close Panel